Слухай онлайн
Cуспільство

У львівському Музеї архітектури і побуту проводитимуть майстер-класи ремесел

В музеї архітектури і побуту „Шевченківський гай” планують відкрити п’ять нових експозицій. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів в. о. директора музею Іван Косачевич. „Після великодніх свят ми плануємо проводити майстер-класи народних ремесел, а також відкрити п’ять нових експозицій - бджолярство, ткацтво, теслярство, сільськогосподарської техніки та рибальства. Таким чином ми хочемо привернути увагу відвідувачів та збільшити популярність музею”, - прокоментував Іван Косачевич. Майстер-класи ремесел проводитимуть на вихідні, при цьому щотижня демонструватимуть інше ремесло.
Також в планах нового керівництва музею відновити зоокуток. Раніше музей утримував 385 тварин та птахів, а сьогодні їх налічується близько десятка.
Як зауважив Іван Косачевич, музей, насамперед, ставить за мету популяризувати себе, а не заробити на цих акціях. Також у планах дирекції створити автобусний маршрут з центральної частини міста до Шевченківського гаю. „На разі йде мова про такий маршрут на вихідні, але ми повинні прорахувати його рентабельність. Зараз ця ідея обговорюється з перевізниками”, - прокоментував Іван Косачевич.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ