На Львівщині стартував проект, спрямований на підвищення рівня поінформованості фахівців та батьків про послугу раннього втручання, фінансований Європейським союзом, повідомили Гал-інфо ініціатори проекту.
Проект «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» у рамках проекту «Ефективні партнерства з впровадження раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО» реалізовують ГО «Розправлені крила», БУ НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог».
Реалізація проекту передбачає проведення шести просвітницьких семінарів у Львові та області за участі представників медичної, освітньої та галузі соціального захисту, а також батьків дітей з особливими потребами. Окрім цього в рамках проекту будуть перекладені українською та видрукувані інформаційні брошури «Якщо у вашої дитини є розлади аутистичного спектра», «Якщо малюк народився з порушеннями розвитку» та «Ранній розвиток дитини. Закономірності розвитку моторики, мовлення, комунікації, сенсорної та емоційної сфери дитини від народження до 3-х років», а також лаконічні інформаційні флаєри. Підсумком впровадження проекту стане Регіональний форум у Львові за участі представників органів влади, профільних фахівців, батьків та громадського сектору.
Перший із запланованих семінарів відбудеться 25 квітня у Львові в приміщенні КРУЗТ ЛМЦР «Джерело». На нього запрошені сімейні лікарі, педіатри, інтерни, корекційні педагоги, соціальні працівники та батьки.
Перед початком інформаційного семінару для представників преси буде проведено прес-брифінг, на який запрошують представників ЗМІ.
Інформаційний семінар для сімейних лікарів, педіатрів, інтернів, корекційних педагогів, соціальних працівників та батьків відбуватиметься 25 квітня 2018 р. з 10.00 до 12.00 у приміщенні КРУЗТ ЛМЦР «Джерело», пр. Червоної Калини, 86А, м. Львів, Україна.
Лектори:
Тетяна Міщук – лікар-невролог, заступник директора КРУЗТ ЛМЦР «Джерело»;
Оксана Винярська – сімейний психотерапевт;
Людмила Аннич – мама дорослої неповносправної дівчини, керівник програми «Батьки для батьків»
Ганна Стасюк – сурдопедагог КЗЛОР ЛСЗШІ Марії Покрови.
Довідка.
Проект «Навчальні семінари для фахівців та батьків про філософію, зміст та практику послуги раннього втручання» реалізується в рамках співпраці з Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об'єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в межах впровадження проекту «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що впроваджується ВГО «НАІУ», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm та фінансуються Європейським Союзом. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 098-00-34-181 або e-mail [email protected] Юлія Аронова, керівник проекту.