Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

У Львові байкери збирали кошти на операції дітям

Вчора, 28 травня, на площі біля Оперного театру у Львові байкери з мотоклубу «Lions MC» катали центром кожного, хто жертвував на благочинністью Спільними зусиллями вдалось зібрати суму в розмірі 21 350 грн. Ці гроші, завдяки фонду «Я не один», підуть на проведення операцій дітям з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт у Львові, повідомили організатори акції.

Акція розпочалась о 14:00 та тривала 4 години. Впродовж цього часу кожен бажаючий міг долучитись до доброї справи і водночас – покататись на байку! Придбавши квиток за 100 грн., жертводавець міг вподобати будь-який байк чи байкера та проїхатись з ним по центру. Маршрут проїзду складав символічне коло благодійності: площа перед Оперним театром – пр. Свободи – пл. Міцкевича – пр. Свободи – площа перед Оперним театром.

Андрій Дворакевич, один з організаторів акції та член фонду «Я не один»: «Одна з головних цілей даної акції – це не відправляти хворих дітей лікуватись закордон в ситуації, коли українські лікарі не можуть провести потрібної операції,  а проводити їх саме в Україні!».

Всі вилучені кошти йдуть на благочинність, а саме на організацію проведення складних дитячих операцій закордонними лікарями у Львові. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ