Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові футбольним матчем відзначили День європейської співпраці

27 вересня, на базі Львівського державного університету фізичної культури «Скіф» відбулось святкування Дня європейської співпраці. Про це повідомили в Львівській ОДА.

Цьогорічне святкування відбувається під гаслом «Європа - це ти!» і є одним із понад 100 заходів, які проводяться у рамках Дня європейської співпраці у 30 країнах світу. 

«Сьогодні маємо один з тих заходів, які вкрай важливо проводити і на яких не шкода витрачати кошти. Тішить, що останніми роками у нас на Львівщині, як і в усіх європейських країнах твориться інфраструктура для людей, які прагнуть займатися спортом та фізичною культурою», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

У межах заходу провели товариський матч між спортивним клубом «Погонь Львів» та збірною командою Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

«Маємо приклад, коли спільна історія сприяє розвитку таких міжнародних проектів, розвитку спорту загалом. Цим прикладом є спортивний клуб «Погонь», який сьогодні святкує 10-річчя з моменту реактивації», - розповів начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. 

Напередодні матчу обговорили основні засади програми транскордонної співпраці Польщі, України та Білорусі, яку реалізовують вже впродовж 15 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");