Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС виплатять матеріальну допомогу

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді, отримають від міста одноразову матеріальну допомогу. Загалом виплату до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримають 1335 осіб на загальну суму 2,3 млн грн. Про це інформує пресслужбі ЛМР.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Так, одноразову виплату з бюджету Львівської громади отримають:

  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії (люди з інвалідністю 1-ї групи): 30 мешканців громади одержать по 5000 грн;
  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії (люди з інвалідністю 2-ї та 3-ї груп): 535 мешканців громади одержать по 1700 грн;
  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорії: 651 мешканець громади одержить по 1700 грн;
  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 3-ї категорії: 119 мешканців одержать по 1700 грн. 

Кошти ліквідаторам цієї техногенної катастрофи надали у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Нагадаємо, до 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи (26 квітня) громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 1-ї, 2-ї та 3-ї категорій, які віднесені до евакуйованих, переселених осіб; діти з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС; дружини/чоловіки померлих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – мешканці Львівської МТГ, також отримали у квітні 2023 року матеріальну допомогу. Цю одноразову грошову виплату одержали 1137 мешканців нашої громади. Загальна сума виплат – 1,9 млн грн.

Довідка

14 грудня в Україні вшановують День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Сьогодні вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ