Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові надаватимуть фінансову підтримку обдарованій молоді

У п'ятницю, 21 травня, на виконавчому комітеті затвердили порядок надання фінансової підтримки для участі в інтелектуальних турнірах, конкурсах, олімпіадах, змаганнях тощо у рамках реалізації Програми підтримки обдарованої молоді Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.
Фото ілюстративне

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Програма розроблена з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань.

Завдання Програми:

  • Фінансова підтримка обдарованої молоді шляхом виплати одноразових премій за особисті досягнення в інтелектуальних конкурсах, турнірах, олімпіадах.
  • Фінансова підтримка обдарованій молоді (об'єднанням) для надання можливостей участі в інтелектуальних турнірах, олімпіадах конкурсах, змаганнях тощо.
  • Відзначення учнів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади, які стали у 2020/2021 навчальному році переможцями міських учнівських інтернет-олімпіад у з базових дисциплін.
  • Відзначення грошовою винагородою у розмірі 5 тис. грн випускників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади, які отримали 200 балів; по 10 тис. грн, які отримали 400 балів і 20 тис. грн, які отримали 600 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання у 2020/2021 навчальному році.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ