Слухай онлайн
Економіка

У Львові обговорили розвиток торгівлі і логістики країнами Центральної Азії

Сьогодні, 17 жовтня, у Львові, відбулась Міжнародна конференція з актуальних питань розвитку торгівлі і логістики з країнами Центральної Азії.
У Львові відбулась міжнародна конференція з актуальних питань розвитку торгівлі і логістики з країнами Центральної Азії

Захід провели в межах навчально-ознайомчої поїздки в Україну спеціалістів з цих напрямків із Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану.

Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

ʺЛьвівщина активно розвивається, зокрема з точки зору інвестиційної привабливості. Наша область має людський потенціал, кваліфіковані кадри, розгалужену сферу бізнесу, приріст експорту в країни Європейського Союзу, а також потенціал для експорту на Азійський ринок. Також в області активно розвивається агропромисловий напрямок, діяльність фермерських господарств, виробництво натуральної та корисної сільськогосподарської продукції. Для підтримки інвесторів у Львівській ОДА діє відділ супроводу інвестиційних проектів. Ми маємо добрі практики і результати, підтримку партнерівʺ, - зазначив Василь Лозинський.

Також перший заступник голови висловив вдячність організаторам та партнерам конференції та поїздки.

Окрім важливих питань галузі, учасники конференції-представники бізнесу, представники митних та фітосанітарних органів відвідають об’єкти холодного зберігання, прикордонний пункт Краковець. Також відбудуться ділові зустрічі бізнес-делегацій.

Серед учасників заходу: спеціалісти державних органів по митному і фітосанітарному контролю, транспортній і торговій політиці, представники транспортно-логістичних центрів, транспортні і логістичні компанії, оператори логістичних центрів, транспортні і логістичні асоціації Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану та України.

Організатори ознайомчого візиту: проект USAID із конкурентоздатності, торгівлі і створенню робочих місць в Центральній Азії (CTJ), Програма GIZ ʺСпрощення процедур торгівлі в Центральній Азіїʺ (TFCA) за підтримки Львівської торгово-промислової палати.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");