Як проінформували у прес-службі ДСНС Львівщини, 3 квітня відбулося підведення підсумків міського дитячого літературного конкурсу "Молодь за безпеку".
Участь у конкурсі прийняли учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова від 6 до 18 років.
Організаторами конкурсу є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Львівський міський координаційно-методичний центр "Галицьке юнацтво", ГУ ДСНС України у Львівській області та сектор ювенальної превенції Головного управління національної поліції у Львівській області.
Журі визначило кращі творчі напрацювання серед усіх учасників, та вже у фіналі діти презентували свої роботи.
Дитяча творчість є неймовірно різносторонньою – в цьому переконалися абсолютно усі присутні у глядацькому залі. Діти презентували казки, вірші, оповідання та розповіді. Роботи розкривали такі важливі теми, як лісові пожежі, дотримання правил безпеки в побуті, особливості роботи вогнеборців, поведінки із піротехнічними виробами, а також трагедії Чорнобильської катастрофи.
Окрім поетичного таланту та відмінних ораторських здібностей, учасники підготували справжні театралізовані дійства, з яскравими костюмами, влучними декораціями та музичним й відео супроводами.
Фахове журі переглянуло усі виступи та визначило переможців.
У номінації поезія переможцями стали: Лебедєва Богдана та Годунько Анна з СЗШ №17, Дмитрів Орест з СЗШ № 96 та Ковтун Ірина із школи "Радості".
В прозовому жанрі призові місця здобули: Качковська Оксана, Васіна Вікторія та Рубльовська Соломія з Львівської української гуманітарної гімназії ім. О. Степанів, Ткач Анжеліка з ЗЗСО № 34, з Львівської української гуманітарної гімназії ім. О. Степанів, Кравченко Анна з ліцею № 51 ім. Івана Франка.
Всі переможці отримали почесні грамоти та приємні призи.
Зазначимо, що конкурс провели з метою реалізації інтересів у сфері виховання у дітей відповідального ставлення до вимог пожежної та техногенної безпеки, формування у них культури поводження з вогнем, навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, а також розвитку творчих здібностей учнів та виховання почуття відповідальності за збереження від вогню навколишнього середовища.