Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові, який потерпає через брак водойм, хочуть засипати і забудувати каскад озер

Депутат Львівської міської ради від фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Зінкевич учора, 6 квітня, під час засідання сесії Львівської міської ради запропонував підготувати ухвалу про створення ландшафтного заказника «Лисиничівські озера» та вилучити для потреб громади каскад озер.

Як зазначив депутат, мешканці Тракту Глинянського і Лисинич стривожені, адже ПрАТ «Агрофірма «ПРОВЕСІНЬ» має намір засипати каскад природних Лисиничівських озер і забудувати.

«Люди б’ють на сполох, адже місце проведення дозвілля багатьох жителів мікрорайону перебуває під загрозою. Одне з водоймищ згаданого вище каскаду озер на території ПрАТ «Агрофірма «ПРОВЕСІНЬ» було просто засипане, а потім продане як земельна ділянка, що підлягає приватизації та забудові», - сказав Ігор Зінкевич.

Він також розповів, що нещодавно жителі спостерігали бурхливий потік нечистот з неприємним запахом, що призвів до масового отруєння риби. Зі слів активістів, агрофірма «Провесінь» використовує ці водойми виключно як технічні і абсолютно не дбає про екологію.

Ігор Зінкевич нагадав, що у Львові не так багато водойм, де львів’яни можуть проводити дозвілля та відпочивати.

Відповідно він вимагає від влади міста негайно втрутитись у ситуацію та провести перевірку фактів забруднення водойм та отруєння риби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");