Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові презентували демоверсію «Порталу мешканця»

Сьогодні, 2 жовтня, у межах Форуму електронного врядування «451°Е», представили демоверсію «Порталу мешканця Львова». Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.
1/1

«Сьогодні ми маємо черговий Форум електронного врядування, який проводимо навіть попри карантин, звісно, з дотриманням всіх карантинних обмежень.

Ми підготували декілька родзинок. Зокрема, вже сьогодні презентуємо демоверсію оновленого «Порталу мешканця», з оновленим дизайном. Також сьогодні ми тестуємо одну з послуг, яка вже може потенційно надаватись, зокрема, через телефон. Вона не потребує фізичних візитів до яких-небудь приміщень — усе можна буде робити винятково електронно. Все це допомагала нам зробити одна з відомих ІТ-компаній — EPAM.

Також ми презентуємо низку електронних сервісів, спільно з нашими партнерами. Сьогодні буде ще багато натхненних виступів про те, яким чином електронні сервіси вже змінюють наше життя, особливо в період пандемії. Тому ми прийняли рішення проводити цей форум і показати, яким чином сьогодні у Львові можна це використовувати", — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

1/1

За його словами, бета-версію «Порталу мешканця Львова» вже за декілька тижнів зможуть тестувати містяни.

«Сьогодні ми презентуємо демоверсію оновленого Порталу, а вже за декілька тижнів запросимо усіх львів'ян тестувати його бета-версію. За цей час будуть допрацьовуватись наступні послуги, аби тоді, коли він запрацює повноцінно, уже були враховані всі слабкі місця, щоб Портал міг служити повноцінно. Насправді це унікальний портал міських послуг для України», — додав Андрій Москаленко.

Так, Портал мешканця покликаний спростити отримання послуг для мешканців.

«Етап розробки порталу розпочався в червні цього року. Проте роботи над ним почались раніше і тривали досить довго — близько 2-х років загалом. Впродовж цього часу вносились деякі зміни, зокрема інтеграція у різні сервіси, як, до прикладу, система електронного документообігу Львівської міської ради. Портал покликаний сприяти тому, аби мешканці швидко та легко замовляли електронні послуги ЛМР, надсилали запити, звернення, могли оплачувати вартість тих чи інших послуг, якщо вони платні, а також відслідковувати кожне своє звернення. Це дозволить їм не звертатись до мерії фізично, а замовити та отримати послуги онлайн», — додала Олена Гунько, начальниця управління ІТ ЛМР.

1/2

Також міський голова Андрій Садовий подякував компанії ЕРАМ за допомогу у розробці та реалізації проекту.

«Я вірю в компанію ЕРАМ. Хочу їй подякувати за те, що допомогла нам це все реалізувати. Сьогодні у міській раді ми використовуємо всі девайси, всі наради у нас відбуваються через ZOOM, і все працює якісно та швидко. Я думаю, що багато речей ми вже залишимо і будемо ними користуватися й після завершення карантину, тому що треба цінувати кожну хвилину», — відзначив мер.

Нагадаємо, сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування «451°Е», який протягом останніх 5 років став майданчиком, де щороку обговорюються успішні проекти у сфері електронного врядування в Україні та світі. Цьогоріч захід відбувається з певними карантинними обмеженнями. Так, локація має достатню площу, аби забезпечити фізичну дистанцію між учасниками. Серед всіх присутніх проводиться температурний скринінг під час реєстрації, обов’язковим є дотримання маскового режиму, а на території заходу передбачено засоби для дезінфекції рук.

«Цього року ми вже вшосте проводимо Форум електронного врядування „451°Е“. Цього року на його проведення вплинула пандемія. У нас в залі до 120 осіб, ми забезпечили онлайн-трансляцію, дотримання дистанції між людьми. Також у нас є температурний скринінг та засоби для дезінфекції рук», — наголосила Олена Гунько.

1/1

Стежити за новинами та програмою заходу можна на сторінках Forum 451°Е:

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ