Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові презентують фотопроєкт "Побач мене"

Фотовиставка відбувається з нагоди Дня захисту дітей і має на меті привернути увагу до дітей з вразливих категорій, які зростають в інтернатних закладах, а також нагадати громадськості про важливість усиновлення. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Гасло проєкту: "Зазирни в мою реальність, відкидаючи стереотипи та страхи суспільства".

Спільнота Благодійного фонду "Рідні" переконана, що кожна дитина повинна мати свою родину, жити в любові та благополуччі, незалежно від життєвих обставин. Не потрібно закривати очі на реальну цифру дітей, які проживають в інтернатах щодня.

Місія виставки "Побач мене" – заохотити громадськість підтримувати дітей з інституційних закладів, не зважаючи на стереотипи, упередження, страх, а також нагадати про важливість усиновлення дітей, що зростають без рідних.

Виставка буде проведена в Арт- центрі "Дзиґа" з 26 травня до 2 червня. Відкриття виставки: 26 травня о 16.00 год.

Контактна особа: Олена +380935934730.

Довідка

За статистикою, в Україні налічується близько 60 000 дітей, які проживають в інтернатних закладах і мають низькі шанси здобути якісну освіту, побудувати сім’ю, кар’єру та жити звичайним щасливим життям. Через стереотипи, осуд суспільства, нестачу любові та підтримки - ці діти не мають змоги мати щасливе дитинство та добре майбутнє.

«Рідні» – благодійний фонд, який працює в Україні з 2012 року. Впродовж років фонд втілює проєкти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні та освітні програми для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А також забезпечує консультаційний та освітній супровід для дорослих, зокрема усиновителів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ