Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові презентували поштівки "Українські герої"

25 жовтня, у Львівському Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького презентували поштівки із серії "Українські герої" із принтами сучасних військовослужбовців. Про це інформують у прес-центрі Синодального управління військового духовенства УПЦ КП.

Показ відбувся у теплому товаристві капеланів, військових, організаторів та журналістів. Організатори кажуть, що листівки мають на меті “Вкотре нагадати про те, що ми живемо у час війни... Вкотре подякувати живим за їхній щоденний подвиг... Вкотре вшанувати пам'ять тих, хто поліг за нашу із вами свободу та, кінець кінцем, зрозуміти хто ж ми є”.

Військовий капелан, священик Княжого храму Св. Миколая Чудотворця Андрій Дуда розповів, що це лише перші 16 поштових листів, а у їхніх планах зробити сотню таких. “Поштівки були в традиції Січових стрільців. Зворотна сторона - копія поштівки 100-літньої давності, а лицева - новітні герої” - додав священик.

На поштівках, серед новітніх героїв можна впізнати, наших капеланів: Андрія Дуду та Миколая Йосифчука, а ще командира 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, військових медиків, офіцерів, сержантів, військовослужбовців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ