Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові прооперували чоловіка із зігнутими під кутом 90 градусів ногами

У Львові прооперували 57-річного чоловіка із зігнутими під кутом 90 градусів ногами, який упродовж кількох років змушений був ходити навприсядки.
фото - facebook.com/1tmolviv

Про це інформує Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова у фейсбуці.

Історія Ігоря дуже незвична. Десять років тому він переїхав зі Львова до села та оселився на горищі батьківської хати. 

Горище було невисоким, тому під час ходьби доводилося підгинати ноги, а ще - холодним. Після першої ж зими у невисокому та прохолодному приміщенні Ігор помітив проблеми із ходьбою: аби розрівняти ноги, йому уже доводилося докладати зусиль. 

Симптоми, які минули з потеплінням, повернулися із першими прохолодними ночами. За наступну зиму ноги чоловіка зігнулися під кутом 90 градусів і він більше нічого не міг з цим зробити. 

Хвороба прогресувала, у нього утворилися  контрактури обох кульшових суглобів, колінних, м’язів та сухожиль. Простими словами - вони “закам’яніли” і пересуватися Ігор міг уже лише на колінах. 

Два роки тому Ігоря у такому стані забрав до Львова брат, ще кілька місяців він шукав лікарів, які б змогли допомогти чоловіку. Зрештою він звернувся до хірургів 8-ї лікарні Першого ТМО Львова. Висновок один: необхідно оперувати. Однак через складність ситуації працювати лікарям довелося уже не з м’язами та сухожилками, які були скороченими, а з кістками. Їх на обох ногах розрізали і фіксували імплантати в положенні, який відповідає природньому станові. Першу операцію на правій нозі Ігореві виконали одразу, другу - на лівій місяць тому.

Усе минуло успішно. І хоча чоловік ще не бігає, але вперше за два останні роки він випрямляє ноги і робить кроки. Після реабілітації, нехай і виснажливої та довгої, Ігор зможе знову нормально ходити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ