Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові розпочався Екстрений медичний форум. Відео

Cтартував Екстрений медичний форум "Якою буде медицина у Львові". Розпочав подію вітальним словом міський голова Андрій Садовий. Про це повідомили 9 червня Гал-інфо у пресслужбі ОДА.
Фото ЛМР

"Ми сьогодні перебуваємо в дуже непростому часі: пандемія начебто стишилась, але якщо це сталося раз, то може бути й вдруге та втретє, тому завжди потрібно бути готовим. А щоб бути готовим, треба дуже швидко рухатись. І, власне, ті ідеї, які сьогодні обговорюватимуть тут, у Львові, є вкрай важливими, тому що можуть стати пілотними, і надалі їх впроваджуватимуть для всієї України. Фактично, ми говоримо про другий етап позитивних медичних змін.

Сьогодні у нас також буде важливе підписання. Ми маємо прекрасну співпрацю зі Світовим Банком, з Міжнародною фінансовою корпорацією, з USAID. І на форумі говоритимемо про співпрацю в плані тривалого медичного партнерства. Тому, вітаючи всіх на цьому форумі, бажаю вам багато здоров’я, а львів’янам – впевненості, що ті добрі, позитивні кроки, які ми робимо, сприятимуть вищій якості медичних послуг і, головне, – збереженню потужного медичного колективу міста Львова. Лише вперед – до перемоги", – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, на Екстреному медичному форумі впродовж першої половини дня говоритимуть про розвиток трьох ТМО (територіальних медичних об’єднань) та реформування медичної галузі загалом. Програма форуму передбачає кілька дискусійних панелей. Розпочали подію міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, міський голова Львова Андрій Садовий та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар. Також підпишуть меморандум щодо підтримки напрямків розвитку медичної галузі у місті. Окрім того, під час форуму відбудеться презентація дослідження міжнародної компанії Deloitte про трансформацію медичної сфери у Львові. Цей проєкт реалізується в межах проєкту USAID. До обговорень запрошені експерти медичної галузі, зокрема Карін Багонджі, керівниця групи експертів міжнародної фінансової корпорації,  Тетяна Думенко, експертка з питань якості медичних послуг, агенція Be-it health, представники Міністерства охорони здоров'я, НСЗУ та головні лікарі львівських лікарень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ