Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

У Львові сказали «Ні» законопроекту 2450

У Львові перед будівлею облдержадміністрації відбулася акція протесту проти ухвалення законопроекту № 2450 «Про мирні зібрання». «Лежачий» протест, який намагався сказати «Ні» новому законопроекту, протривав хвилин десять. Міліція, якої було майже тільки ж, скільки і демонстрантів, попросила юнаків та дівчат залишити площу перед ЛОДА.

Свою акцію протесту представники різних молодіжних організацій та студенти провели у формі людської анімації. Під вигуки «Ми проти!» протестувальники підняли плакати з написами «2450». Тим часом інші учасники акції виклали своїми тілами на асфальті слово «Ні». Згодом у руки взяли плакати «Свобода зібрань». «Лежачі» протестувальники перебудувалися у слово «Так».

Координатор акції Василь Івандівка заявив, що учасники заходу виступають проти законопроекту, який обмежує свободу мирних зібрань і протестують проти того, щоб учасників мітингів, зокрема, студентів, саджали за це на 15 діб.

За кілька хвилин після початку акції міліціонери, які охороняли входи до Львівської ОДА, підійшли до протестувальників і попросили їх розійтися.

«Свої вимоги міліція обґрунтувала тим, що ми проводили акцію на проїжджій частині. Василю Івандівці взагалі пригрозили, що наступного разу заберуть на 15 діб. Хоча ми діяли у встановленому законом порядку і повідомили про захід органи влади», – сказала у коментарі Гал-інфо одна з учасниць Олена Вознюк.

Додамо, що аналогічні акції відбуваються і в інших містах України. У Києві на Майдані незалежності в заході взяли участь близько 150 людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");