Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові стартував медичний симпозіум SMART LION 2019

18-21 вересня у Львові відбудеться 3-й Міжнародний симпозіум імунотехнологій у медицині SMART LION Immunotechnology in Medicine 2019. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич на прес-конференції, яка відбулась у Львівській міській раді.
У Львові стартує медичний симпозіум SMART LION 2019

ʺМені надзвичайно приємно сьогодні вітати гостей, поважних науковців у Львові. Дозвольте вам подякувати від громади нашого міста за ту працю, яку ви робитеʺ.

За совами Романа Грицевича, мета 3-го симпозіуму SMART LION 2019 – зібрати молодих та досвідчених вчених, лікарів, які працюють над розробками інноваційних технологій у медицині та сприяти інтеграції знань фундаментальних  і клінічних наук.

Оксана Заячківська, професор, завідувач кафедри нормальної фізіології ЛНМУ ім. Д. Галицького, співголова оргкомітету симпозіуму зазначила, що посприяли в організації заходу ʺКонференц-бюроʺ ЛМР та Львівський медичний університет.

ʺУже втретє восени симпозіум збирає фахівців світового рівня, які щедро діляться своїм досвідом в галузі медичної науки. Цьогорічний симпозіум аcоційований з Book Forum, який вже в 26-е збирає людей. Кілька наших конференцій буде відбуватись на території кластеру ʺЗдоров’яʺ.

Валентина Чопяк, професор, завідувач кафедри імунології ЛНМУ ім. Д. Галицького, голова лікарської комісії НТШ підкреслила, що симпозіум насамперед важливий для молоді, адже вони зможуть розширити горизонти знань з науки, а також активно впроваджувати їх в життя.

ʺПерший напрямок очолює Армен Гаспарян, професор Університету Бірмінгем (Великобританія), він буде провадити майстер-клас з питань введення в наукометричні бази наших науковців. Крім цього, медична комісія НТШ планує оголосити премію для молодих науковців ʺРеактиви для наукиʺ. Другого дня буде два майданчики: у Львові і у Києві. Це новітні технології в медицині, зокрема, імунні технології. Відбудеться телеміст, в якому візьмуть участь провідні лікарі та новий міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька. Третій день буде присвячений питанням післядипломної освіти. Своїм досвідом ділитимуться колеги з США та наші провідні фахівці. Василь Лончина представить фонд ʺФулбрайтʺ, який займається науковими розробками та напрацюваннями післядипломної освітиʺ.

За словам організаторів, кожен учасник конференції зможе отримати сертифікати. Також усі молоді вчені, які братимуть участь в симпозіумі, матимуть змогу опублікувати результати своїх досліджень у журналі ʺЛікарської комісії НТШʺ.

Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");