Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові стартує освітній проект для студентів-біотехнологів

У Львові започатковують освітній проект для студентів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології НУ "Львівська політехніка". У межах проекту студенти зможуть пройти навчання в інноваційній лабораторії. Про це інформує прес-служба ЛМР.

На базі R&D-лабораторії "Компанії Ензим" студенти ознайомляться з новітніми технологіями та розробками нових продуктів у галузі біотехнології. Проект охоплює низку лекційно-практичних занять від технологів та наукових співробітників підприємства.

"Компанія розвиває новий напрямок — біотехнології, і передусім мета нашого проекту — це спроба виростити прогресивних молодих фахівців та залучити талановитих студентів профільних спеціальностей до роботи у нашій компанії", — коментує HR-менеджер "Компанії Ензим" Яна Мричко.

Проект триватиме більше місяця. Студенти відвідуватимуть заняття на підприємстві у супроводі мікробіологів та дослідників компанії.

Перша лекція у межах проекту відбудеться у середу, 13 березня на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології НУ "Львівська політехніка".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ