Слухай онлайн
Cуспільство  |  Історія

У Львові стартує проєкт "Де межа"

ЛКП "Бюро спадщини" та управління охорони історичного середовища розпочинає проєкт "Де межа", який має на меті проінформувати мешканців історичної частини міста про цінність будинків та міського простору, в якому вони живуть. Про це повідомили 18 червня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Цей проєкт триватиме до кінця року та передбачає десяток онлайн та офлайн подій.

"У своїй роботі ми зіткнулися з тим, що частина мешканців, які живуть в історичних будівлях, не до кінця розуміють їхню цінність та необхідність берегти цю спадщину. Йдеться як про будинки, так і їх елементи декору, наприклад скульптури, ліпнину чи розписи. Тож ми розпочинаємо просвітницько-інформаційну кампанію, яка триватиме до кінця року", - розповів директор ЛКП "Бюро спадщини" управління охорони історичного середовища Павло Богайчик.

Так, в рамках проєкту "Де межа", мешканці будинків в історичних будівлях отримають листівки з інформацією про програми співфінансування, які існують в місті та інформуватимуть, куди звертатися і з ким радитися, якщо у мешканців виникла потреба щось змінити у історичних помешканнях.

"Також ми започатковуємо серію екскурсій для мешканців історичних будинків вулицями, на яких вони живуть. Професійні гіди детально розкажуть, чим цінні будинки. Також плануємо запустити соціальні плакати на зовнішній рекламі, провести спільні просвітницькі проєкти із митцями, консультації для мешканців із фахівцями та готуємо на осінь великий проєкт для школярів у соцмережах", - додає Павло Богайчик.

Інформаційні листівки мешканці історичних будинків міста отримуватимуть вже наступного тижня. А першою екскурсією буде прогулянка вулицями Підзамче з мешканцями, які там живуть. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ