Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові стартує традиційна акція «Хочу посадити дерево!»

Усіх охочих долучитися до акції просять оформити заявку до кінця березня.
Фото ЛМР

Про це повідомили у пресслужбі міськради Львова.

Олександра Сладкова, начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР, пояснила, що впродовж двох тижнів в управлінні збиратимуть і опрацьовуватимуть заявки від мешканців, а висадка дерев відбудеться у квітні-травні.

Щоб взяти участь в акції, необхідно заповнити форму за посиланням

Як це працює?

1. Заповніть електронну форму. У заявці також можна вказати бажану локацію та/або вид дерева, але це – не обов'язково. 

2. Після опрацювання заявки з вами сконтактує садівник району чи парку для узгодження деталей (вибір місця, саджанця, дня посадки та інше).

3. Ви оплачуєте рахунок за саджанець, який вам виставляє обраний вами розсадник.

4. Далі – отримаєте запрошення на посадку дерева із вказаним часом висадки.

5. Проводити висадку будуть спеціалісти з догляду за озелененням відповідного району чи парку, під наглядом садівника і за вашою участю. Все необхідне для висадки буде на місці.

6. Садівник та міські служби здійснюватимуть нагляд за ростом дерева. Але ви можете періодично навідувати та поливати дерево, так воно розвиватиметься швидше і краще.

«Щоб ваше дерево виросло здоровим і жило довго, ми пропонуємо варіант з мінімальними ризиками. Для цього важливо обрати правильне місце, правильний саджанець, правильно його посадити та доглядати молоде дерево принаймні перші кілька років.

Ви разом із садівником Львова обираєте місце посадки та вид, оплачуєте саджанець. Місто висаджує саджанець за вашою участю в найближчий період посадки дерев, тобто зараз,  навесні.

Важливо зазначити, що ми пропонуємо садити лише якісні сформовані саджанці з розсадників в місцях з найбільш сприятливими умовами, що мінімізує ризики не приживлення чи пошкодження дерева після висадки. Вартість такого саджанця переважно становить від 3,5 до 4,5 тис. грн», – повідомила Олександра Сладкова.

До слова, акцію «Хочу посадити дерево!» започаткували у Львові у 2020 році. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ