Під час робіт з підключення кабелів методом проколу на вул. Пасічній – Луганській приватна компанія пошкодила основний та резервний кабелі Львівелектротрансу.
Це призвело до знеструмлення тягової підстанції №8. Відтак, орієнтовно з 17:00 тролейбуси №24 та №31 не курсують, повідомляють в ЛМР.
«Зараз наші служби та фахівці Львівобленерго шукають місце пошкодження кабелів. Ситуація дуже непроста. Якщо буде потрібно — аварійні роботи триватимуть усю ніч», - розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».
У департаменті житлового господарства та інфраструктури уточнили, що роботи, які призвели до пошкодження кабелів Львівелектротрансу, виконували працівники приватної компанії на замовлення фізичної особи.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ