Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

У Львові цього тижня відбудуться три масштабні легкоатлетичні заходи

Федерація легкої атлетики Львівської області цього тижня проведе змагання з трьох різних легкоатлетичних дисциплін.
Оксана Зубковська, фото - "Суспільне"

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Вже сьогодні, о 10:30 год у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту розпочнуться традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу». 

Ці змагання були започатковані ще в 1982 році. Саме Львівський Фестиваль бігу був улюбленим змаганням багатьох наших збірників, учасників Олімпійських ігор, Чемпіонатів Світу та Європи. «Фестиваль бігу» завоював популярність не тільки серед легкоатлетів, але й серед тренерів. До них належав і Олександр Юрійович Калантаєвський – співзасновник і організатор цих змагань, життя якого обірвалось у 2020 році. Тому цьогоріч і надалі змагання присвячені його пам’яті.

Упродовж дня команди міст, дитячо-юнацьких  спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, училищ фізичної культури змагатимуться на різних дистанціях.

Також сьогодні в легкоатлетичному манежі навчально-спортивного комплексу Львівського університету фізичної культури імені І. Боберського пройдуть четверті за ліком змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Михайла Микіча. О 13:00 год змагатимуться дівчата 2004-2005 років народження, о 14:00 год розпочнуть боротьбу за медалі юнаки того ж віку. Юніори та юніорки, жінки та чоловіки змагатимуться з 15:00 год.

Михайло Микіч – багаторічний викладач Львівського державного інституту  (тепер університету) фізичної культури. Тут вчився і сам. Упродовж навчання пройшов лісову школу підготовки атлетів Дмитра Івановича Оббаріуса, яку знає весь світ. Дуже любив легку атлетику, був великим її знавцем та досягнув чималих результатів.

Упродовж двох днів, 17 та 18 грудня, у легкоатлетичному манежі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проходитиме 51 за ліком «Новорічний день стрибуна – 2021». Традиційно у програмі змагання три види легкоатлетичних стрибків – у висоту, у довжину та потрійним серед юнаків і юніорів, чоловіків та жінок. Розпочинатимуться змагальні дні о 10:30 год.

У стінах легкоатлетичного манежу «СКІФ» на цих змаганнях бере участь близько 200 спортсменів з різних міст України – Києва, Вінниці, Полтави, Тернополя, Мукачева, Ужгорода, Тячева, Кам'янця-Подільського, Червонограда, Миколаєва, Кропивницького та Львова. Щороку географія учасників збільшується. Цього року до змагань допускаються спортсмени 2008 року народження та старші.

За свою піввікову історію «Новорічний день стрибуна» пройшов шлях від змагання, дев’яносто відсотків учасників якого були студенти тоді ще інституту фізкультури, до турніру Всеукраїнського рівня, що входить у календар змагань Федерації легкої атлетики України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ