Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників УКУ

фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
фото - пресслужба ЛОДА
1/3
Сьогодні, 14 вересня, викладацький склад, студенти та вступники Українського католицького університету у Львові святкують початок навчального року. З цієї нагоди на території освітнього закладу відбулись урочистості.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Розпочались урочистості о 10:00 год з Архієрейської Літургії. Захід провели у шатрі навпроти храму Святої Софії, премудрості Божої.

Долучились до привітань представники ректорату та деканату УКУ, випускники ВНЗ, а також запрошені гості, серед яких представники влади області та міста.

 «УКУ – це не лише університет, а й платформа для формування середовища активної молоді, що базується на християнських цінностях. І перебуваючи сьогодні серед молодих та активних хлопців і дівчат, мимоволі повертаєшся у власні студентські роки. Як казав колись відомий політолог Збігнєв Бжезінський, освіта є одним з наріжних каменів суспільного життя і міжнародного престижу. І цей принцип сьогодні успішно впроваджує Український католицький університет. Дійсно, без освіти у нас немає майбутнього, тож бажаю вам, студенти, брати усе найкраще від навчання, здобувати знання та постійно вдосконалюватись, адже це безсумнівно допоможе вас упродовж усього життя. Якщо ми хочемо поставити Україну на один щабель зі світовими державами-лідерами, маємо творити сучасні вищі школи, якою є УКУ, продукувати нові ідеї, а головне - сміливо втілювати їх у життя», - сказав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Також у межах заходу відбулось урочисте виголошення українських та закордонних фундаторів стипендій та їх стипендіатів. Принагідно іменну стипендію вручив очільник Львівщини Максим Козицький.

Наприкінці урочистостей вступники-першокурсники пройшли церемонію посвяти у студенти Українського католицького університету.

До слова, цьогоріч на бакалаврат зарахували 417 студентів майже з усіх областей України. А найпопулярнішими спеціальностями стали: «Право», «Етика-Політика-Економіка», «ІТ та бізнес-аналітика», а також «Комп’ютерні науки».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ