У Львові вручили грошові премії 164 найкращим спортсменам та тренерам

1/12
В межах Програми надання премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017-2020 роки грошові винагороди отримали 164 переможці конкурсу. Урочисте нагородження відбулось сьогодні, 27 листопада, у Львівській міській раді, передає кореспондентка Гал-інфо.

Церемонію вручення нагород відвідав міський голова Львова Андрій Садовий, а також паралімпійський чемпіон з фехтування на шаблях Андрій Демчук, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури Мирослав Герцик, начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін та голова постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту Віталій Свіщов.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, прийом заявок на одержання відповідної премії тривав до 30 червня 2017 року включно. Організатори отримали 346 заявок, які були скеровані на розгляд конкурсної комісії з визначення переможців Програми. До її складу увійшли представники управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР, депутатського корпусу та спортивної громадськості міста.

Цьогоріч конкурсна комісія прийняла рішення нагородити преміями спортсменів, які зайняли у 2016 році 1, 2, 3 місця на Олімпійських Іграх, Чемпіонатах Світу, Чемпіонатах Європи з олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортсменів, які зайняли 1 місце на Чемпіонатах України з олімпійського виду спорту, та тренерів, які підготували переможців і призерів Чемпіонатів Світу та переможців і призерів Чемпіонатів Європи. За результатами такого розподілу переможцями стали 164 учасники з 23 видів спорту.

Переможцям виплачено винагороду в залежності від олімпійського, неолімпійського видів спорту, рейтингу змагань, зайнятого місця та вікової категорії, у якій виступає спортсмен (дорослі, молодь, юніори, кадети).

Найбільшу винагороду за результатами конкурсу у розмірі 11 000 грн. отримає лише один спортсмен, який став Чемпіоном Світу з олімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» у виконанні неолімпійської вправи.Чемпіон Європи з олімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» у виконанні олімпійської вправи отримає 10 000 грн.

Відповідно Чемпіони Світу з неолімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» отримають 6 000 грн., а Чемпіони Європи з неолімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі»  - 5 000 грн. Спортсмени, які стали переможцями Чемпіонатів України з олімпійського виду спорту отримають винагороду у розмірі 2 000 грн.