Слухай онлайн
Культура

У Львові виконають пісні Висоцького

У суботу, 21 січня, і в неділю, 22 січня, о 15.00 у залі Російського культурного центру (м. Львів, вул. Короленка, 1а) відбудуться благодійні концерти Андрія Зємскова, автора і виконавця власних пісень з м.Владивостока. Концерти, присвячені річниці з дня народження В.С. Висоцького. Автор і виконавець Андрій Зємсков приїде до Львова на запрошення молоді Російського культурного центру, повідомили організатори.

Напередодні річниці з дня народження В.С. Висоцького бард із Росії виступить перед слухачами з авторською програмою «Вітер зі Сходу», а також виконає низку творів Володимира Висоцького. Формат концертів передбачає також безпосереднє спілкування артиста з львівською аудиторією.

Під час перебування у Львові гість із Далекого Сходу ознайомиться з архітектурою історичного центру міста і покладе квіти до підніжжя пам'ятника видатному українському композитору Володимиру Івасюку.

У Російському культурному центрі сподіваються, що концерти А. Зємскова у Львові прихильно сприймуть любителі авторської пісні: за три дні до заходу майже всі запрошення на концерти вже зарезервовані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ