Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові запустили другий відеоролик для мотивації залучення до війська

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) та Львівська міська рада створили другий відеоролик-нагадування про те, що війна – не так далеко, як це може здаватися. Про це повідомляє ЛМР.
фото Олена Ляхович, Гал-інфо

«Переповідати зміст не будемо, нехай кожен зробить свої висновки. Нагадаємо лише про історичні паралелі з 1939 роком. Кожен з нас має обов'язок докласти усіх зусиль, щоб ця історія ніколи не повторилася», - зазначають творці відеоролика.

Нагадаємо, Львівський ОТЦК та СП і Львівська міська рада співпрацюють у створенні комунікаційних продуктів для мотивації залучення до захисту своєї країни. Перший відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська вийшов на початку квітня. Головна ідея відеороботи – «Якщо не долучитись до свого війська сьогодні, згодом доведеться воювати у чужому. Ставай на захист України сьогодні!». 

Це не єдині інформаційні продукти на тему мобілізації, над якими працює міська рада Львова спільно з ОТЦК. На початку весни у місті на тему мобілізації розмістили також зовнішню рекламу на бордах і сітілайтах. Над кампанією працювали співробітники міськради і ОТЦК із львівськими креативними агенціями та продакшн-студіями. 

Місто продовжуватиме випускати й інші інформаційні продукти на тему призову, зокрема закликатиме відвідувати новостворений Центр рекрутингу української армії у Львові. Це пілотний проєкт Міністерства оборони і Львівської мерії. Працівники центру надають консультації про актуальні вакансії в ЗСУ.  Центр рекрутингу української армії  знаходиться на вул. К. Левицького, 67.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ