Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові затримають виплату державних соціальних допомог

Через технічні причини виплата державних соціальних допомог у Львові у січні буде проведена із незначною затримкою. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, у повідомленні сказано: "Через технічні причини та у зв’язку з прийняттям державного бюджету на 2017 рік, виплата державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, тимчасової державної соціальної допомоги дітям у поточному місяці можлива з незначними затримками. Відтак, у мешканців просять вибачення за тимчасові незручності.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, 12 січня для міського бюджету Львова надійшла субвенція з державного бюджету на виплату такої допомоги в сумі  53,47 млн. грн. Через технічні причини, які не залежать від міської ради, виплата державних соціальних допомог у поточному місяці можлива з незначними затримками.

У мешканців просять вибачення за тимчасові незручності, адже після їх усунення виплату державних допомог буде проведено у повному обсязі".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ