Слухай онлайн
Здоров'я

У Любешівській громаді відкрили дві амбулаторії

Амбулаторії відкрили у селах Судче та Залізниця на Волині. Про це повідомили 31 травня Гал-інфо у пресслужбі Волинської обласної ради.
Фото Волинська обласна рада

В кожному закладі обладнали кабінети для сімейних лікарів, кабінети для щеплень, оглядів та процедур, також придбали меблі та необхідне медичне обладнання.

Урочисте відкриття відбулося 28 травня. Участь в заходах взяли народна депутатка України Ірина Констанкевич, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, депутат обласної ради Анатолій Філюк, заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, представники місцевої влади.

Як відомо, обидві амбулаторії будували за кошти Світового банку в рамках проєкту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей". Так, загальна вартість проєкту в селі Судче становить майже 4,3 млн грн. Тут працюватимуть лікар та 4 медпрацівники, які будуть обслуговувати 1500 людей із сіл Судче та Березна Воля. Проєкт амбулаторії в селі Залізниця обійшовся у 4,7 млн грн. Послуги сімейного лікаря, акушерки та 3 медсестри. отримуватимуть 1900 людей із трьох найближчих сіл. Крім того, в приміщенні амбулаторії збираються відкрити аптечний пункт.

"Медичні послуги маються бути доступні для кожної людини, де б вона не жила. І те, що в цьому процесі – наближенні медицини до людей – нам допомагає Світовий банк, викликає велику вдячність. Депутатський корпус обласної ради вітає відкриття таких довгоочікуваних для місцевих мешканців закладів і віримо, що рівень комфортності життя в селах Судче та Залізниця виріс в рази", - зазначив заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Варто зазначити, що в Любешівській громаді за останні два роки запрацювали п’ять нових сучасних амбулаторій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ