Слухай онлайн
Cуспільство

У лютому у Львові відбудеться з’їзд мирян УГКЦ

10 лютого 2006 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбудеться з‘їзд мирян УГКЦ під назвою «Відповідальність мирян за Церкву і Державу». Його організатором з благословення Блаженнішого Любомира (Гузара), Глави УГКЦ, є Комісія у справах мирян Львівської архиєпархії. Про це повідомив сайт УГКЦ з посиланням на прес-секретаріат Глави УГКЦ.
«Підготовка до з‘їзду мирян перебуває на завершальній стадії. Тепер ми збираємо підтвердження від єпархій та мирянських організацій про їхню участь у цьому з‘їзді. До сьогодні отримали підтвердження від 166 делегатів (бракує ще від Одесько-Кримського екзархату та Бучацької єпархії). Вже вирішені всі організаційні та змістовні моменти з‘їзду, розроблена символіка та тематика, а також визначені доповідачі. Сподіваємося на участь 200 осіб», –  про це повідомив Юрій Підлісний, голова комісії.
Делегати вибирались за двома квотами: від єпархії чи екзархату  та від мирянських організацій. Зокрема, у Львівській архиєпархії від мирянських організацій зголосилося 68 осіб, від єпархій – 63 особи, а також ще 35 осіб від мирянських організацій, які знаходяться за межами Львівської архиєпархії.
На з‘їзді заплановано обговорити такі теми: «Суспільні надії та розчарування і християнська перспектива», «Ключові моменти в соціальному вченні Церкви», «Сім‘я, школа, виховання» та «Роль парафії у створенні нового обличчя суспільства».
А також делегати з'їзду планують прийняти такі звернення: до усіх вірних УГКЦ та християн з нагоди парламентських виборів; до органів державної влади з вимогою ставитися з повагою до того, що більшість українців є християнами, і підтвердити таке ставлення через прийняття кількох конкретних вимог; до чинних політиків, які є кандидатами на парламентських виборах, з вимогою реалізовувати владні повноваження для відстоювання спільного блага.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ