Слухай онлайн
Політика

У НАТО планують нарощувати військовий потенціал для протидії Росії - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтбенберг заявив, що блок буде нарощувати військовий потенціал для протидії Росії. Він також наголосив на важливості санкцій, запроваджених проти Росії.

Про це інформує УНІАН.

Як заявив генсек НАТО в інтерв'ю телеканалу CNBC, підхід блоку до Росії заснований на тому, що "ми називаємо двоїстим підходом - на обороні і діалозі".

"Ми зараз здійснили найсерйозніше посилення нашої колективної оборони з часів закінчення холодної війни, і будемо продовжувати зміцнювати її, підтримуючи високим ступенем готовності, нарощуючи кількість військ і збільшуючи оборонні інвестиції", - заявив Столтенберг.

Він заявив, що Альянс буде "реагувати дуже жорстко і чітко, використовуючи широкий набір різних інструментів", як це робилося в останні роки.

Одночасно зі зміцненням протиповітряної і протиракетної оборони НАТО буде здійснювати контроль над озброєннями, повідомив генсек.

Він заявив про важливість санкцій, запроваджених проти Росії. За словами Столтенберга, їхнє застосування слід продовжувати поряд з "більш значною підтримкою близьких партнерів НАТО, таких як Україна і Грузія".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ