Слухай онлайн
Політика

У небі над Волинню помітили російський безпілотник, - нардеп

Спецслужби Російської Федерації ведуть радіоелектронну розвідку на заході України. Зокрема, над Ковелем помітили російський безпілотник.

Про це заявив народний депутат Артем Вітко в ефірі Еспресо.TV.

«За останньою розвідувальною інформацією, із заходу нашої країни, Волинської області, помічені руху безпілотників типу «Орлан»російського виробництва. Помічені вони були безпосередньо над Ковелем. Ковель - це вузлова станція переміщення сил і засобів. Плюс у Володимирі-Волинському було створено новий підрозділ протиповітряної оборони. Вони ведуть радіоелектронну розвідку на території нашої країни», - заявив народний депутат.

Вітко зазначив, що якби радіоелектронна розвідка велася на території колишнього Радянського Союзу, то для радянської влади це було б автоматичним оголошенням війни.

Крім того, Вітко наголосив на необхідності швидкої реакції української влади на спільні військові навчання Республіки Білорусь та Росії, в яких буде задіяно 13 тисяч військових і 680 одиниць техніки.

«Необхідно провести аналогічні військові навчання, а не чекати, поки російські безпілотники будуть літати над нашою країною. Це стане правильною реакцією української влади на російсько-білоруські навчання «Захід-2017», - заявив він.

"Волинські новини"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ