Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У Північній Дакоті ціна нафти впала до 50 центів

Американська компанія Flint Hills Resources згодна купити нафту сорту North Dakota Sour (низькоякісний сорт з високим вмістом сірки), якщо їй заплатять за неї по 0,50 доларів за барель. Про це повідомляє агентство Bloomberg, посилаючись на корпоративний прайс-лист компанії.

Відзначається, що в січні 2014 року ця марка нафти коштувала 47,60 доларів за барель, але до січня 2015 року подешевшала до 13,50 доларів.

Flint Hills Resources відмовилася відповідати на запити прокоментувати цінову політику компанії, відзначає Bloomberg.

Як повідомляється, нафта з високим вмістом сірки в цілому коштує менше, оскільки для її переробки необхідно спеціальне обладнання.

Два інших сорти американської нафти низької якості також продають за дуже низькими цінами: South Texas Sour- по 13,25 долара за барель, а Oklahoma Sour - за 13,5 за барель.

Bloomberg також нагадує, що торік в канадському центрі нафто- і газовидобутку Едмонтоні пропан протягом трьох місяців продавався за негативною ціною, тобто продавці доплачували покупцям.

"Якщо виробникам доводиться платити за те, щоб у них купили нафту, то залишається тільки один вихід - припинити видобуток", - сказав аналітик Lipow Oil Associates.

Економічна правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ