Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Кримінал

У поліції розповіли про ситуацію з домашнім насильством на Львівщині

Від початку року, після перевірки повідомлень громадян, правоохоронці відкрили 108 кримінальних проваджень за вчинення домашнього насильства, 11 кримінальних проваджень за невиконання обмежувальних заходів, склали більше двох тисяч адмінпротоколів щодо насильників та винесли більше семисот термінових заборонних приписів.
Фото ілюстративне

Про це інформує пресслужба Нацполіції Львівської області.

Від початку року на Львівщині до поліції надійшло понад 6 тисяч повідомлень про вчинення домашнього насильства, з яких 2026 підтвердилися. Співробітники мобільних груп реагування на факти домашнього насильства, інших служб та підрозділів поліції Львівщини ретельно перевіряли інформацію, з'ясовували обставини та викривали осіб, причетних до вчинення правопорушень.

У зв'язку з фактами слідчі відкрили 108 кримінальних проваджень за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України та 11 кримінальних проваджень за ст. 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України.

Окрім того, поліцейські склали на кривдників 2026 протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Також винесли 764 термінових заборонних приписи, на облік поставлено 1485 кривдників.

Нагадаємо, домашнє насильство може мати різноманітні форми і прояви. Розрізняють, зокрема, такі його різновиди – фізичне, психологічне, сексуальне та економічне. Повідомити про вчинення щодо вас такого правопорушення можна на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи поліції або звернутись до дільничного офіцера поліції. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ