Слухай онлайн
Cуспільство

У Польщі відбувся двогодинний страйк залізничників

Сьогодні, 25 січня, вранці не всі громадини Польщі приїхали на роботу вчасно. Від 7.00 до 9.00 години по всій країні відбувся попереджувальний страйк залізничників. На дві години частина потягів просто зупинилася. Про це повідомило Польське радіо.

Речник Польської державної залізниці (РКР) Кшиштоф Ланьцуцький повідомив, що двогодинний страйк охопив найбільші міста Польщі та найважливіші залізничні вузли.

– Страйк охопив територію цілої країни. Наприклад, були заблоковані залізнічні колії в околицях, зокрема, Люблина, Кракова, міст Радом та Пулави. Машиністи зупинили потяги на вокзалах у, зокрема, Варшаві, Щеціні, Ґданську та Вроцлаві. Також відмовили у виконанні обов’язків чергові руху на деяких станціях, залізничний рух через які припинився, – розповів речник.

Таким чином профспілчани вимагають збереження пільг на проїзди для працівників залізничних компаній та тих залізничників, які вийшли на пенсію. Пасажири, які постраждали від страйку, по-різному поставилися до постулатів залізничників.

Проте не всі залізничники страйкували. Наприклад, без значних проблем дісталися до столиці пасажири потяга Лудзь–Варшава. За попередніми даними, припинили свій рух 395 залізничних складів. О 9.10 (варшавського часу) всі потяги відновили рух.

Польська державна залізниця намагалася мінімізувати наслідки страйку: на 40 польських вокзалах та у потягах Інтерсіті пасажири отримували гарячий чай. На вокзалах працювали спеціальні інформатори, які своєчасно подавали інформацію про ускладнення в русі поїздів. Польська державна залізниця також ввела в дію спеціальний сайт, на якому подавала оновлену інформацію про запізнення потягів.

polradio.pl

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ