Слухай онлайн
Cуспільство

У Славську на Горі Високий Верх травмувався лижник

19 січня рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи на лижній трасі г. Високий Верх надали допомогу травмованому лижнику, 1981 року народження, мешканцю м. Миколаїв Миколаївської області.
фото ДСНС

Чоловік травмував праву ногу.

Рятувальники надали потерпілому домедичну допомогу та спустили до підніжжя гори, де передали медикам для надання подальшої допомоги.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, про правила безпечного катання на гірськолижних трасах:
• Поважайте інших. Не створюйте загрози чи небезпеки для інших. Це стосується не лише поведінки, але й справності власного спорядження.
• Контролюйте швидкість та стиль катання. Кожен повинен вміти зупинитись, повернути та проїхати у межах власної видимості. У місцях із великим натовпом або обмеженою видимістю швидкість руху слід знизити, особливо по краях крутого схилу, у нижній частині траси та поблизу розташування підйомників.
• Правильно вибирайте маршруту спуску. Маршрут спуску повинен обиратись відповідно до вмінь та навичок, таким чином, щоб не заважати і не створювати загрози тим, хто спускається попереду. Той, хто рухається за ним у тому ж самому напрямку, повинен дотримуватися необхідної дистанції, щоб залишити йому простір для вільного виконання маневрів. Пам’ятайте, що, як і на дорозі, в зіткненні винен той, хто їде позаду.
• Виконуйте правильно обгін. Обгін має здійснюватись таким чином, щоб залишити достатньо простору лижникам (сноубордистам), яких обганяють, для їхні маневрів (у тому числі, вимушених).
• Намагайтесь уникати зупинок на трасі. Не зупиняйтесь на вузьких ділянках траси та місцях із обмеженою видимістю. У разі падіння на такій ділянці слід якнайшвидше залишити її.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ