Слухай онлайн
Cуспільство

У Стрийському парку триває науковий фестиваль

Сьогодні, 25 вересня, простір інноваційної освіти Lviv Open Lab проводить у Стрийському парку фестиваль наукового спрямування OL. У межах заходу понад 40 організацій-учасників представляють свої досліди та експерименти.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, також відбулась презентація першого наукового театру за підтримки Системи Оптимум. Учасників фестивалю привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Подивіться, скільки сьогодні дітей із широко розплющеними очима захоплено спостерігають за різними дослідами! Це надзвичайно важливо. Я вважаю, що питання освіти, культури, науки, сучасного мистецтва – це те, що дає можливість бачити нові горизонти, це те, що дає драйв. Можна зробити ще кілометр нової дороги, але є багато міст, де все це зроблено, а люди виїжджають. І виїжджають вони туди, де є драйв, де є енергія, де люди можуть творити, вигадувати, генерувати. Таким ми бачимо Львів сьогоднішнього і завтрашнього дня», – зазначив мер міста.

Так, протягом суботи у всіх охочих ще є можливість зареєструватись та відвідати подію. Відчути науку на дотик, спробувати VR реальність, деревообробку, спостерігати наукове шоу, зіграти на бананах та послухати лекції – це те, що пропонують організатори події.

«Тут ми творимо науку для кожного: від малого до великого», – коментує головна координаторка фестивалю Олена Павлюк.

OL – це науковий фестиваль, який поєднує практичну та теоретичну частини у форматі edutainment (навчання через розваги), це платформа для популяризаторів науки, це середовище, у якому наука цікава та легка.

Місія Open Lab – вивести науку з лабораторій і кабінетів на широкий загал, створити платформу – місце зустрічі наукового та повсякденного, дати поштовх розвитку науковій думці доступній і зрозумілій кожній людині.

Аудиторія – сім'я від наймолодших до найстарших, ті, кого може потенційно зацікавити наука.

У програмі представлені три тематичні блоки: наука-дія, наука-слово та наука-емоція.

Серед спікерів та учасників: Maker space, Дарка Озерна, Микола Лехновський, Володимир Станчишин, Ігор Дикий, Ольга Маслова, інтерактивний музей науки та техніки «Еврика», Steam space, Гідьдія вчителів, Skeiron, Музей Міста та багато інших.

Серед активностей: наукове шоу «Перший науковий театр», VR реальність, деревообробка, виділення ДНК, наука аніме, робототехніка, лекції «Як виховати генія», «10 причин стати науковцем» та кінолекторій.

Також організатори зазначають, що на території фестивалю проводять вакцинацію, подія відбувається відповідно до карантинних вимог.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ