Слухай онлайн
Cуспільство

У Трускавці реконструюють площу біля головного бювету

Біля бювету мінеральних вод продовжується ремонт: усунули аварійні дерева. Про це 1 травня повідомили Гал-інфо у прес-службі Трускавецької міської ради.
Фото Трускавецька міська рада

У Трускавці продовжується реконструкція площі біля головного бювету. Поступово очистили від старого покриття сходи й зараз приступили до площі. Масштаби будівництва серйозні й дозволяють сподіватись на хороший результат.

Цими днями, в рамках безпеки та ефективнішої реалізації проєкту було вивільнено територію від аварійних старих дерев, які всихають. З дозволу Львівського департаменту екології усунули 4 липи, 4 граби та один дуб. Документ на кожне дерево отримало ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», яке і проводить реконструкцію.

Зазначимо, що ділянка де ведеться ремонт належить місту і знаходиться в річній оренді підприємства. У ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» дивляться на ситуацію в розрізі кількох десятиліть, бо не менше має прослужити нове покриття біля Трускавецького бювету, в яке підприємство вкладає значні кошти.

А, якщо на території ростимуть аварійні дерева, які можуть впасти в разі буревію, це може призвести до нищення покриття та великих збитків. Тому, по завершенню реконструкції, біля бювету мінеральних вод, замість старих дерев висадять нові декоративні, які підходитимуть до ландшафту та нового вигляду площі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");