Слухай онлайн
Політика  |  Здоров'я

У центрах зайнятості Львівщини вжиті протиепідемічні заходи

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, у центрах зайнятості Львівщини вжиті протиепідемічні заходи.
Фото: Львівська ОДА

Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 Львівська обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії: з 12 березня до 3 квітня скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину клієнти відвідуватимуть службу зайнятості не частіше одного разу на 30 календарних днів. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування кар’єрні радники інформуватимуть безробітних у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.

Співпраця з представниками фірм і компаній буде проводитися з використанням дистанційних форм комунікації. У Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчання безробітних проходитиме дистанційно. На вході до приміщення центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ кожному клієнту безконтактними термометрами вимірюватиметься температура, а також буде запропоновано скористатися дезінфікаторами.

Пошуковцям роботи рекомендується отримати необхідну інформацію з питань працевлаштування в режимі онлайн на офіційних вебресурсах державної служби зайнятості, зокрема сайтах ʺЄдине соціальне середовищеʺ, ʺОсвітній порталʺ, ʺПрофорієнтація та розвиток кар’єриʺ, а також на сайті Львівського обласного центру зайнятості та профілі ЛОЦЗ у соціальній мережі ʺФейсбукʺ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, під час карантину діятиме особливий порядок видачі листів тимчасової непрацездатності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");