Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У ЦНАПах продовжили термін зберігання оформлених паспортів

До закінчення дії воєнного стану та обмежень, повʼязаних з пандемією COVID-19 в Україні, оформлені документи зберігатимуться у ЦНАП та ДМС необмежений термін.
Фото - ЛМР

У звʼязку із воєнними діями на території нашої країни, всі паспортні документи можуть зберігатись необмежений термін, повідомляє ЛОДА. Така постанова діятиме до закінчення воєнного стану та обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 в Україні.

Раніше оформлені документи зберігались у ЦНАП, після чого їх повертали на зберігання до відповідного територіального підрозділу ДМС. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігався у ЦНАП протягом 1 місяця, а ID-картка протягом 3 місяців. Готова ID-картка і паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігались у ДМС протягом 2-х років, та після закінчення терміну зберігання у ДМС, людина могла написати заяву і продовжити термін зберігання паспортного документа ще на 3 роки.

Проте зараз документи зберігатимуться у ЦНАП необмежений термін, і не потрібно писати жодних додаткових заяв чи звернень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ