Слухай онлайн
Cуспільство

У Варшаві представлено результати використання коштів з ЄС

В осідку Міністерства інвестицій і розвитку розповіли, зокрема, про пристрій, що дозволяє керувати комп’ютером за допомогою мозкових хвиль. Про це повідомляє Польське Радіо.

Міністр інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінський переконує, що фінансування з Європейського Союзу дозволяє здійснювати не лише великі інфраструктурні проекти. Міністр представив результати використання євросоюзних коштів меншими компаніями. За його словами, відповідне фінансування дозволяє реалізувати в Польщі проекти на найвищому світовому рівні. Причому, фірми використовують власні ідеї, яких не треба купувати за кордоном, завдяки чому виграє польська економіка.

За словами міністра інвестицій і розвитку Єжи Квєцінського, хоч надалі плануються великі інфраструктурні інвестиції, як, наприклад, Центральний комунікаційний порт, важливо підтримувати компанії, які створюють новаторські рішення: «Ми хочемо довести до такої ситуації, щоб фірми, на основі інновацій, могли створювати більшу додану вартість, і завдяки цьому створювати кращі робочі місця, за які ми, поляки, отримуватимемо більшу зарплату».

У Міністерстві інвестицій і розвитку прийнято представників компаній, які ефективно використали кошти з ЄС. Завдяки цьому фінансуванню створено, наприклад, раму велосипеда з вуглецевого волокна та пристрій, що дозволяє керувати комп’ютером за допомогою мозкових хвиль.

Польське Радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...