Слухай онлайн
Політика

У Вінниці відмовились від головної ялинки через коронавірус

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Як зазначає Сергій Моргунов, карантинний 2020 рік в усьому світі змінює підходи, зокрема і до святкування Нового року. Міський голова також розповідає про дискусії, які виникли серед вінничан: "Одні мешканці громади вважають, що цього року головну ялинку Вінниці ставити не потрібно і краще ці ресурси спрямувати на лікарні для боротьби з COVID-19. Інші навпаки за збереження цієї традиції, щоб в цей складний період для всіх міська ялинка додала людям позитивних емоцій".

Та зважаючи на ситуацію із збільшенням хворих на коронавірус в Україні мер вважає, що не потрібно наражати нікого на небезпеку: "Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не наражали себе та рідних на небезпеку підхопити вірус.

Тому в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат. Але ми збережемо традицію святкової ілюмінації на магістральних вулицях та прикрашення центру міста. Та обов’язково встановимо на Майдані Незалежності вертеп, як ми це робили в минулі роки. Прошу всіх, коли будете робити фото на фоні цих локацій, дотримуватись соціальної дистанції та пам’ятати про інші прості правила, які дозволяють зберегти здоров’я собі і близьким людям", йдеться у дописі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ