Слухай онлайн
Cуспільство

У жовтні для молоді області стартує Форум можливостей #Не_Формат

Львівський обласний молодіжний центр спільно з громадською організацією “Центр ініціативної молоді”, Львівською ОДА та Львівською міською радою організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 9 жовтня цього року у Львові на території Палацу культури ім. Гната Хоткевича.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Форум покликаний відкрити нові можливості для молоді Львівщини і як наслідок сприяти позитивним змінам у суспільстві. Основною метою є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які позитивно впливатимуть на громади. Орієнтовна кількість учасників – 150. Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ на період карантину. 

На форумі будуть представлені 4 платформи: антиробота, антисаморозвиток, антивідпочинок, антисвобода.

Також заплановано проведення масштабного нетворкінгу для молоді, в якому візьмуть участь представники різних громадських організацій, що реалізовують свою діяльність в різних громадах Львівської області. Навчати молодь та ділитися своїм досвідом будуть близько 20 спікерів різних сфер зайнятості.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації 

https://forms.gle/ZAo4HUppNtb2FSDN7.

Контактна особа: Анастасія, +380688379688. 

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах: ФейсбукІнстаграм, або написавши на нашу пошту: forummozhlivostei@gmail.com.

Нагадаємо, що цьогоріч форум можливостей #Не_Формат відбудеться вже втретє. Торік форум проходив в місті Жовква. Подія охопила одразу 4 локації, де паралельно спікери вели лекції на таких платформах: мотиваційна, практична, культурна, навчальна. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ