Слухай онлайн
Здоров'я

У ЗСУ підтверджено 48 випадків COVID-19

14 травня у прес-службі Командування Медичних сил Збройних Сил України звітують про епідемічну обстановка в Збройних Силах України.

Станом на 07.00 14 травня в Збройних Силах України хворіє 48 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало 61 особа та 2 летальних випадки.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 252 особи. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 21 особа.

За минулу добу зареєстровано вісім нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

У закладах охорони здоров’я лікується – дві особи (НВМКЦ “ГВКГ” – 1 працівник ЗС України, ВМКЦ Центрального регіону – 1 військовослужбовець).

Шість осіб (Чернівецька область – 1 військовослужбовець, Хмельницька область – 1 працівник ЗС України, Вінницька область – 1 працівник ЗС України, Харківська область – 1 військовослужбовець, Київська область – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, за добу в Україні зафіксовано 422 нові випадки COVID-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");