Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Учні львівського ліцею № 66 провели день з військовими на Яворівському полігоні

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/3
Сьогодні, 1 червня, учні ліцею № 66 мали нагоду провести день на Яворівському полігоні разом з військовими 53-тої окремої механізованої бригади. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Зазначимо, що старшокласники ліцею № 66 стали переможцями першого етапу військово-патріотичного конкурсу "Сокіл" ("Джура") і за це отримали можливість поїхати на Яворівський полігон. Там їх зустріли військові 53-тої окремої механізованої бригади, які показали дітям військову частину, техніку, пригостили смачним обідом. В свою чергу школярі показали свої підготовлені номери.

Довідка

"Сокіл" ("Джура") — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри. Гра проводиться Міністерством освіти і науки України за сприянням інших міністерств, відомств та громадських організацій. На загальнонаціональному рівні проводиться з 2009 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ