Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Учора на Львівщині без електропостачання залишались понад 250 населених пунктів

Внаслідок сильних снігопадів та налипання мокрого снігу на лініях електропередач на Львівщині відбулись аварійні вимкнення 3 повітряних ліній електропередач напругою 110 кВ, однієї лінії напругою 35 кВ, 21 ліній напругою 6-10 кВ, 2 кабельних ліній – 10 кВ, 536 трансформаторних підстанцій напругою 6-10/0,4 кВ. Без електропостачання перебувало 212 населених пунктів повністю та 38 – частково. Найбільше знеструмлень відбулось у Жовківському, Перемишлянському, Радехівському, Турківському та Сколівському районах. Повідомили „Гал-іnfо” у відділі корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго”.
 У місті Львові відбулося аварійне вимкнення 3 повітряних ліній напругою 110кВ, що спричинило вимкнення у Галицькому, Личаківському та Залізничному районах, а внаслідок пошкодження 2 кабельних ліній 10 кВ у Галицькому районі міста аварійні відключення мали місце на вулиці Трильовського та проспекті Червоної Калини.
Так, станом на 12 годину 30 січня у Львівській області без напруги залишається 17 населених пунктів повністю та 6 – частково.
Для ліквідації наслідків стихії задіяний ремонтно-експлуатаційний персонал ВАТ «Львівобленерго»: всього 14 бригад (39 чоловік) та 11 одиниць техніки. Надалі тривають аварійні обходи пошкоджених повітряних ліній та усуваються виявлені пошкодження в електромережах.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...