Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Україна імпортує електрику з 5 країн

Протягом доби тривав імпорт з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови

Фото: Depositphotos

Сьогодні, 19 червня, обленерго по всій території України застосовують графіки погодинних відключень (ГПВ) з 00:00 до 24:00.

Про це у телеграмі повідомляє Укренерго.

Інформацію по те, як саме діють графіки погодинних відключень у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак.

Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Протягом доби тривав імпорт з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 27 979 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 557 МВт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ