Слухай онлайн
Економіка

Україна не отримає кредити МВФ без антикорупційного суду

Міжнародний валютний фонд навряд надасть Україні додаткові кредити, якщо держава не створить справді незалажний антикорупційний суд, - Голос Америки.

Про це економіст Андерс Аслунд з аналітичного центру Atlantic Council (Вашингтон, США) заявив, коментуючи нещодавню заяву першого заступника директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девіда Ліптона, який у суботу заявив, що створення антикорупційних судів є кроком у вірному напрямку.

"Зустрівся із лідерами "Центру протидії корупції". Боротьба із корупцією це непросто; Антикорупційний суд - це наступний крок у вірному напрямку", - відзначив Ліптон.

"Що ж досить очевидно: МВФ навряд надаватиме Україні додаткові кредити, якщо вона не створить справді назелажний антикорупційний суд", - прокоментував слова Ліптона Аслунд.

Раніше президент України Петро Порошенко у ході міжнародного форуму YES у Києві висловив сподівання, що у жовтні в Україні з'явиться антикорупційна палата, а створення відповідного суду ще може зачекати. 

"Я сподіваюся, що ми створимо антикорупційну палату (в існуючій судовій системі – ред.) наступного місяця, а вже після цього, якщо антикорупційний суд з'явиться у 2019 чи 2020 році, то будемо тільки раді", - заявив голова держави.

Голос Америки

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ