Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Україна отримала 6 нових позашляховиків для охорони кордону з Польщею

Вчора, 17 вересня, автопарк львівських охоронців кордону поповнився шістьма патрульними автомобілями підвищеної прохідності «RENAULT DUSTER». Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Нещодавно, в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014–2020», Львівським прикордонним загоном закуплено 4 мобільних тепловізійних комплекси спеціального призначення.

Чергову партію допомоги в рамках реалізації проекту «Удосконалення системи спостереження на українсько-польському кордоні (центральний сектор)» вищезазначеної Програми прикордонники Львівського загону отримали вчора, 17 вересня. Цього разу автопарк львівських охоронців кордону поповнився шістьма патрульними автомобілями підвищеної прохідності «RENAULT DUSTER».

Зазначимо, що участь у подібних програмах – це складова діяльності Держприкордонслужби з підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері безпеки державного кордону. Завдяки цьому ДПСУ ефективно захищає кордон України, в тому числі від контрабанди і нелегальних мігрантів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ