Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Україна стала членом Міжнародної комісії з тестування водіїв

Напередодні Головний сервісний центр МВС став повноправним учасником в Міжнародній комісії з тестування водіїв CIECA.

Фото: Depositphotos

Про це йдеться на порталі МВС.

"Членство в CIECA є особливо актуальним для Головного сервісного центру МВС з огляду на активізацію євроінтеграційних реформ в Україні. Воно пов’язано з набуттям Україною статусу кандидата на членство в Євросоюзі.

Відтепер участь у Міжнародній комісії з тестування водіїв полегшить реалізацію низки уже запущених проєктів та підготовку нових нормативних актів, які дозволять наблизити законодавство України до положень законодавства ЄС у цій сфері", — ідеться у повідомленні.

Президент CIECA Рене Клезен у своєму листі щодо членства України зазначив: «Приєднавшись до CIECA, Головний сервісний центр МВС стане частиною престижної мережі організацій з безпеки дорожнього руху та тестування водіїв в Європі та за її межами».

Україна вже цього місяця долучиться до Конгресу, який щорічно організовує CIECA. Це буде 55-а Генеральна асамблея та конгрес CIECA, яку прийматиме один з учасників Міжнародної комісії з тестування водіїв — Австрійська рада з безпеки дорожнього руху.

"Участь в Міжнародній комісії з тестування водіїв дозволить ефективніше запровадити в Україні стандарти ЄС та покращити процеси складання теоретичних та практичних іспитів, сприятиме розширенню можливостей визнання та обміну українських посвідчень водія в інших країнах без складання іспитів завдяки їх уніфікації", — вважають у Головному сервісному центрі МВС

CIECA - це міжнародна асоціація заснована у 1956 році в Гаазі, Нідерланди. На сьогодні вона об’єднує компетентні органи 38 країн світу, з яких 24 є членами Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ