Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Україна вперше візьме участь у виставці "Food Matters Live 2019" у Лондоні

19-20 листопада у м. Лондон (Великобританія) відбудеться Міжнародна виставка здорового харчування та інновацій ʺFood Matters Live 2019ʺ, у якій Україна вперше братиме участь. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Мінагрополітики.
Україна вперше візьме участь у виставці "Food Matters Live 2019" у Лондоні

Супровід та підтримку участі українських виробників органічної продукції у виставці здійснює платформа ʺAgroportʺ.

ʺFood Matters Live 2019ʺ – це найбільший і найавторитетніший світовий захід у галузі здорового та інноваційного харчування. Виставка є майданчиком, що об’єднує гравців глобального органічного ринку і ринку інноваційних продуктів харчування, а також представників agrifood-стартапів. Ця унікальна подія присвячена створенню міжгалузевих зв’язків, орієнтованих на майбутнє продуктів харчування, напоїв і сталого харчування.

Серед найбільш актуальних трендів сьогодення є продукти із високим вмістом рослинного протеїну, альтернативні м’ясні та молочні продукти із лінійки ʺplant-basedʺ, великий асортимент харчових продуктів категорії ʺfree-fromʺ.

Формат виставки включає в себе бізнес-зустрічі з покупцями, семінари, презентації брендів, продуктів та інгредієнтів. Міжнародні павільйони ʺFood Maters Liveʺ демонструють смаки з усього світу з широким спектром інноваційних інгредієнтів та поживних продуктів і напоїв.

Так, у 2018 році виставка ʺFood Matters Liveʺ об’єднала сотні великих і малих підприємств разом з постачальниками інгредієнтів, роздрібними торговцями, постачальниками продуктів харчування та дослідницькими установами – кожен з яких демонструє останні досягнення у сфері кращого харчування. Минулого року участь взяли 30 країн, включаючи національні павільйони Бельгії, Китаю, Еквадору, Греції, Італії, Нідерландів, Польщі, Уельсу.

Дата і час проведення: 19-20 листопада 2019 року, з 10:00-17:00.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр EcXel (Лондон), стенд H34.

Координатори для учасників з України:

Agroportex.bio, Асистент на органічному ринку (+38 044) 33 888 44; (+38 050) 403 88 44.

Консалтингова компанія ʺАвіабрендʺ (+38 057) 766 55 43; (+38 050) 301 88 55.

 Детальніша інформація про виставку та попередня реєстрація учасників за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ