Слухай онлайн
Здоров'я

Україна закуповує вакцини від 10 інфекційних хвороб у шести країн світу

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі МОЗ, Україна закуповує вакцини від 10 інфекційних хвороб, внесені до національного Календаря щеплень, у шести країн світу.
Україна закуповує вакцини від 10 інфекційних хвороб у шести країн світу

Якість всіх вакцин, які закуповуються за державний кошт, підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров’я або Управлінням продовольства і медикаментів (FDA США). Країна походження вакцини не впливає на її якість та ефективність. 

Вакцини за Календарем щеплень Україна закуповує в шести країнах:

  • Вакцину від поліомієліту - у Бельгії та Франції

  • Вакцину для профілактики туберкульозу - у Болгарії

  • Вакцину від гепатиту В - у Південної Кореї

  • Вакцину для профілактики гемофільної інфекції типу b - в Індії

  • Вакцину від кору, паротиту та краснухи - у Бельгії або США

  • Вакцини від кашлюка, дифтерії та правця - в Індії (вакцину АКДП проти кашлюка, дифтерії, правця, яку роблять дітям до 1 року, АДП для профілактики дифтерії та правця дітям до 16 років, та вакцину АДП-М проти правця та дифтерії, яку вводять дорослим).

Усі виробники з шести країн вважаються найкращими у всьому світі, мають потужні виробництва, що відповідають найвищим стандартам якості, і постійно проходять контроль якості, у тому числі - у лабораторіях Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) - найавторитетнішої організації у галузі охорони здоров’я у світі. Прекваліфікація ВООЗ – це постійний контроль якості, що не зупиняється після першого ж схвалення ВООЗ продукту. Відтак виробник забезпечує високу якість кожної наступної партії вакцини, яку він випускає.

Нагадаємо, Гал-інфо розповіло чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків?

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");